KURUMSAL

ÜRÜN GELİŞTİRME

Panoto farkli dizel motorlara göre degisen, Prime ve Emergency durumlarinda çalisan Jenaratör ve UPS sistemlerine yönelik RADYATÖR tasarimi ve üretimi yapmaktadir.  

İleri derecedeki mühendisligi ve sektördeki uzun yillarin vermis oldugu tecrübeye dayanarak, bakir-pirinç radyatörlerle, sogutma ihtiyaçlarina yönelik yaratici alternatifler sunmaktadir.

Radyatörlere ek olarak gerek duyuldugunda sisteme intercooler (CAC) entegre edip komple paket çözümleri de olusturabilmektedir.

Panoto AR-GE ekibi; her türlü ortam sartlari ve zorlu proje kosullarindaki Genset uygulamalari için ihtiyaç duyulan en optimum tasarimlari yapmaktadir. Bu dogrultuda en son termal yazilimlar ve teknolojik olanaklar kullanilmaktadir.

 

Termal Tasarım

image

 

Tasarım ekibimiz, optimum soğutma çözümünü maksimum verimlilik ile üretmek amacıyla termal hesaplamalarını ileri termal dizayn yazılımları ile gerçekleştirmekte, projedeki tüm şart ve kısıtlar dikkate alınarak farklı çözüm önerileri sunmaktadır.

Performas Datası

image

 

Hazırlanan radyatör tasarımları müşterilerimize iligli radyatöre ait performans datası aracılığıyla sunulmaktadır. Her tasarım için ayrı hazırlanan bu bilgi sayfasında; radyatöre ait bilgiler, radyatöre giren havaya ait bilgiler, kullanılacak olan elektrik motoruna ait bilgiler (gerekli ise) ve radyatör ölçüleri yer almaktadır.

2 Boyutlu Çizim

image

 

Radyatöre ait tüm termal dataları içeren performans datası müşteri onayına sunulduktan ve kabul edildikten sonra teknik ekibimiz ürüne ait 2 boyutlu çizim hazırlayarak müşteri onayına sunmaktadır.

3 Boyutlu Çizim

image

 

Talep edilmesi halinde ilgili soğutma sistemine ait 3 boyutlu çizim hazırlanmaktadır.